| Arthiom a întrebat:

n-am ce va face dar trebuie sa pun o noua intrebarewinking.
De cateva zile caut si nu gasesc un metin2, privat (ca altfel nu cred ca mai exista), dar asa cum era metin2ro inainte: clasic, fara multe moduri si evolutii sau sisteme. Caut un metin care sa aiba ceva playeri si dupa cum am zis mai sus sa fie cum era metin2ro inainte, cand stateai la farmat vreo 2 saptamani sa iti pice fms.

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Metin2 United...

| Karabatic a răspuns:

Http://www.metin2009.ro/? attempt=2
este super metinul

| Arthiom explică (pentru Karabatic):

E plin de virusi patcherul de la metinul asta. Am incercat deja cu el. Stiu ca era inainte un metin, foarte greu, banii se facea greu iar un otel+9 facea cam 2k, iar daca aveai 1kk in inventar erai "bastan".

| BebitaTa a răspuns:

Arunca o privire aici : en.metin2.gameforge.com/
E cam ceva de gen metin2ro.
Sper ca te-am ajutat smug