| tmarius a întrebat:

Cine stie un site cu hackuri mt2ro ex/:speed yang lvl; dau funda!~!

Răspuns Câştigător
| YborR a răspuns:

WoKy,dacă tăceai filozof rămâneai.
Există un forum care are nişte hackuri, sper să te ajute...
www.metin2zone.ro

1 răspuns:
| WoKy a răspuns:

Nu poti baga coduri pentru ca are protectie anti cheat. Si nu exista in primul rand hack de yang si speed ca sa downladezi
Astea care le vezi pe youtube sunt luate de la hackeri sau sunt postate chiar de ei, si daca vrei cu cheat de ala ajungi sa dai in medie si 10 euro...pe net sunt cateva coduri de dmg si teleportare si multyhack dar merg pe private si pe cele care nu au protectie anti cheat