| Cosmin162749 a întrebat:

Care stie un site care incepe ceva de genul ttoturiale.info sau nu stiu cum era ca este un site cu hackuri mt2ro si am nev caremi stie sau caremi da alt site de unde pot sa iau fish boot fundita

1 răspuns:
| lucianoxxl a răspuns:

Pentru hack-urile de pe site-ul acela s-a modificat metin-ul si le-a blocat, asa am inteles de la un prieten(sau poate era un site cu nume asemanator) si despre fishbot-ul asta nou care nu e blocat vezi ca poti lua usor ban fiindca atunci cand pescuiesti te duce in mijlocul lacului.