| Freakz321 a întrebat:

Cine stiu cum sa instalez call of duty 2 deci imi zice cand dau sa il instalez in D i-am facut si un folder deci imi zice,, A valid call of duty 2 instalation could not be found at the path specified. Please specif where call of duty 2 is installed`` DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Codblackops a răspuns:

Nu cred ca e call of duty 2 ce vrei tu sa instalezi tu, pentru a instala ce vrei tu trebuie sa ai call of duty 2 instalat, si din eroare reiese ca nu-i call of duty 2