| xCelMaiTaree a întrebat:

Cine vrea hackuri pentru metin2 sa ma adauge pe mess id meu gena9595@rocketmail.com astept

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Vreau eu am adaugat ID

| xCelMaiTaree explică:

Bani nu dau moca fa tu un hack sa te vad

| xCelMaiTaree explică:

Ma am inclus fishhbot(pescuieste automat) buufbot(merge dupa tine si iti da automat buff) telehack(te teleporteaza unde vrei in mapa data) autored, autoatack, hack de mantii (aduna monstrii spre tine) shopbot (face shop eu il folosesc doar la pesti e mai bine si mai usor) ghostmod(te face invizibil) diferite cine este interesat sa-mi scrie aici sau pe mess