| Neindemanatul a întrebat:

CIne vrea steam original gratis cu team fortress, half life 2 css day of defeat source si puteti lua mai multe jocuri daca vreti vi le adaug eu doar mile spuneti ok? thanks

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Eu am nevoie dar vrei ceva in schimb sau chiar e moca?
PS: de ce il dai?

7 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Id alyn_war raman dator si daca ai nevoie de ajutorul meu conteaza

| Neindemanatul explică (pentru alin567):

Cand ajung in Romania!

| alin567 a răspuns (pentru Neindemanatul):

Ok daca il dai raman dator cu orice :d

| Neindemanatul explică (pentru alin567):

Il am pe bune

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Eu vreau

| Neindemanatul explică:

Voi sunteti statusul junior tot ca mine?
dar duminica pe 13 ianuarie ca ajung in Romania aici in Germania in berlin nu am bun semnalu la mes ok _

| Neindemanatul explică:

Deci scuzati-ma de intarziere am uitat uitati eu le-am cumparat si acum il vand-cs source day of defeat si team fortress pe steam si mai poti baga mai multe jocuri le-am luat din Germania 20 de euro le vand mai putin daca vreti negociem la 15-10 flavius_forest2012