| Boristez a întrebat:

Cineva care are Lenovo Legion Y520 sau experiență în domeniu... Merge să pun controler de Xbox și ochelari VR, la Lenovo legion y720 am văzut că merge, dar nu știu dacă și la acesta

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Desi nu ai pus ce componente detine acest laptop tot iti pot spune ca va merge pentru ca de obicei laptop-urile astea au o configuratie destul de buna, deci mai mult ca sigur ca vor merge! bafta!

| Boristez explică (pentru lpavel):

Mersi din nou laughing

| lpavel a răspuns (pentru Boristez):

Cum adica din nou? happy

| Boristez explică (pentru lpavel):

Ți-am mulțumit pentru alegerea dintre gtx 1050 si gtx 1050 ti