| TheShade a întrebat:

Cn are chef de un sims pe facebook? Lasati-mi aici facebook-ul vostru si eu va adaug la prieteni

Răspuns Câştigător
| MyKatya a răspuns:

Euu smug avand in vedere ca nu mai am cont de 5 luni de zile laughing

Facebook este o prostiewinking Poate nu esti de aceeasi parere ca si mine, dar peste 2-3 ani o sa vezi ca nimeni nu o sa isi mai aminteasca de el (ceva gen hi5, erai prost daca nu aveai poze emo ori sukare pe cont hi5, iar acum daca amintesti cumva de el, esti luat peste picior laughing )

Traieste-ti viata! happy Te ajuta scorul de pe sims in viitorul tau, ori in a-ti gasi un prieten/prietena? Nu credwinking