| Calinson10 a întrebat:

Comunitatea www.nordstrike.net/forum cauta staff activ! Creazati un cont! Comunitatea mai cauta detinator pentru serverul cs.nordstrike.net!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cu cat mai este platit staff-ul activ in zilele astea?

| Calinson10 explică:

Platit?happy O face de placere happy asta nu e site gen nassa happy Nu face stafful designul, ci eu happy

| Ronnix a răspuns (pentru Calinson10):

Faptul ca ai downloadat un template si l-ai uploadat pe un webhost nu te face un webdesigner. Mai ai mult de parcurs pana acolo, cat despre sarcinile staff-ului... stai linistit, stiu destul de bine ce inseamna a face parte dintr-un staff. Daca a administra un forum, pentru tine nu inseamna ceva ce trebuie platit... atunci succes in gasirea staff-ului ideal! Nu spun ca nu vei gasi persoane dornice sa te ajute, insa toate acele persoane pe care le vei gasi vor face parte din categoria amatorilor sau a obsedatilor de "putere in mediul virtual".
P. S: "Nassa" e una, iar "Nasa" e alta.
Bafta!

| Calinson10 explică (pentru Ronnix):

Bine zici, dar in ziua de astazi, nimeni nu mai plateste un staff pentru o comunitate de gaming. Iti spun 100% happy Ei vor gradul suprem ca sa fie "smecheri" in lumea virtuala