CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WitheDragon a răspuns:

World of Warcraft - Cataclysm

| tyby9887 a răspuns:

Metin2 + Counter Strike 1.6

| uzzykidu1 a răspuns:

Gta,metin,cs,fifa 07

| criskiss50 a răspuns:

Pe mine m-a pus cu ochii in televizor Super Mario Galaxy 1 si 2 pe Wii.A trebuit sa ma joc la el cacm 4 zile consecutive pentru a lua toate stelele din fiecare stagiu...si asta numai la unul dintre ele.nu stiu de ce dar imi place mario foarte mult, de fapt imi place compania Nintendo ca face niste jocuri superbe ca Legend Of Zelda, Metroid, etc

| GEOgeorge456 a răspuns:

M-am jucat kungfu panda pana l-am termintat 1 ZI mai era call of duty black ops si acu Wow

| xXdoareuXx a răspuns:

Cred ca majoritatea care vor raspunde sunt baietii...dar cu toate astea pot spune cu mana pe inima ca jocul care m-a atras cel mai mult a fost Metin 2 Ro. Am avut un cont de lvl 24 de 61 vroiam sa ma casatoresc, adica mai pe scurt aveam o viata virtualalaughing Nu era zi in care sa nu joc.Mama nu ma lasa pentru ca zicea ca nu e un joc potrivit fiind plin de violenta dar jucam pe ascuns dimineata

| William a răspuns:

Left 4 Dead 2

| cυρcαкє a răspuns:

Au fost foarte multe jocuri care mi-au captat atenția cum ar fi Elasto Mania, Super mario, Roller Coaster Tycoon 3, GTA San Andreas, Jojo's fashion show, IMVU și multe altele de care nici nu-mi mai amintesc.
Însă, a fost unul ce m-a ținut cu ochii în calculator timp de 3 ani, și anume Metin 2. Prima oară am început să joc când aveam 8 ani și cred că mă jucam în continuu până la vârsta de 11 ani și eram complet paralelă de realitate deoarece prețiosul timp era ocupat de acel joc stupid care acum mă gândesc de ce m-am jucat atât de mult... De când am încetat să mai joc (un an; acum am 12 ani big grin ) îmi pun întrebarea "De ce mi-am pierdut timpul jucându-mă Metin, când puteam face altceva mai interesant?".
Nu încercați să mă judecați, îmi dau seama și singură cât de proastă am fost să pot juca acel joc.hee hee

| mihnulet a răspuns:

Rift

Răspuns utilizator avertizat
| Moldovan_Gaby_1998 a răspuns:

WWE 13

| Vasi_Bulbucan_1999 a răspuns:

Far Cry 3big grin

| Borsko a răspuns:

Borderlands 2

| Alex57855435786 a răspuns:

Gta 4

| Furculingură a răspuns:

Tomb Raider Legend - Lara croft happy

| Leonard97 a răspuns:

Jocul meu preferat este Mortal Kombat 9, deşi este violent.

| sasha23 a răspuns:

Jocul meu preferat este Howrse.Am stat ijntr-o zi chiar si 6 ore la acest joc.

| MariusF23 a răspuns:

In ultimul timp, cel mai mult m-a tinut in fata monitorului noul Tomb Raider datorita povestii sale si gameplay-ului de lunga durata.

| Leonard97 a răspuns:

Mortal Kombat 9.

| AnimatedSignature a răspuns:

Gta San Andreas.

| CosminCrS a răspuns:

Company of Heroes

| mihairadu123 a răspuns:

Need for speed Undercover si Grand theft auto San Andreas

| Brâncuşi a răspuns:

Jocul meu preferat este Call of Duty MW3 sau Battlefield Bad Company 2. Succes tuturor şi sper să câştige gammer-ii.

| MunchingOrange a răspuns:

Le sotron.

| 0456 a răspuns:

GTA

| Funny111 a răspuns:

Assassin's creed

| Ellena123 a răspuns:

Transformice

| CrisDdf a răspuns:

The Sims 3 Supernatural

| invD a răspuns:

Counter-strike