CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| cristina6713 a răspuns:

Vside.

| FreeDjDany a răspuns:

Metin2 ro si Cs =)

| SorinELoo7 a răspuns:

Eu joc PES 2009 (cel mai mult) si PES 2010 (patch-uite ambele cu Liga 1 Bergenbier) iar de plictiseala joc CS:Source.

| Gabitza0692 a răspuns:

GTA,Hitman si CS

| DAnc3 a răspuns:

Gta san andreas.

| Myr3ll1994 a răspuns:

The Suffering a fost jocul meu preferat, acum far cry 3 si seria call of duty sunt preferatele mele.

| SarahJaffe a răspuns:

Angry Birds.

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Pokemon si Assassin's Creed, dar cum se pot castiga posterele?

| marius6543 a răspuns:

Gta san andreas, counter-strike 1.6, metin2, minecraft si ultimul:League Of Legends big grin.

| Klaryssa a răspuns:

Super mario

| evelin33 a răspuns:

Jazz Jack Rabbit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CS,NFS-Wold si GTA Romania2

| MCatalina a răspuns:

Crash time 3
Chicken invaders 3

| AlexCătălin21 a răspuns:

Cele mai bune jocuri care au fost create vreodata sunt The legends of Zelda:Ocarina of time si The elder scrolls:Skyrim.

| shotocan123 a răspuns:

Need for Speed : Carbon acesta este jocul care m a lipit de ecran din 2006 cand a aparut pana in 2010 l am jucat in continuu, am incercat sa mi bag vechile recorduri la drift uri, oricum intr un finat dupa ce am terminat cariera de vreo 10 ori m am lasat...

| KilariKilda a răspuns:

Hercule love struck

| Promiseland a răspuns:

Cabal online

| rorea a răspuns:

Prince of Persia the two thrones, warrior within

| Ezio13 a răspuns:

The Walking Dead The Game =P

| pacurarseby a răspuns:

Counter Strike 1.6!

| positivity a răspuns:

În sfârșit am reușit să mă las cât de cât de jocurile pe calculator, probabil din cauza lipsitului timp liber.
Oricum, îmi amintesc exact, acum doi ani când am auzit de un joc "ninjawaz", şi m-am gândit să-l încerc şi eu.
La prima vedere m-a fascinat, şi l-am jucat până acum câteva luni. Pot spune sincer, că din cauza acestui joc nu am mai stat cu prietenii, am devenit mult mai atrasă de pc, şi am ajuns trăind doar pentru calculator.
Oh, ce viață frumoasă!

| M1hai a răspuns:

Cel mai tare joc care m-a tinut multe zile in fata PC-ului a fost Grand Theft Auto 4, foarte bunwinking
Imi place sa joc Euro Truck Simulator 2 si mult Call of Duty Black Ops 2winking si Need for Speed Most Wanted 2012 happy

| TeddyPaul a răspuns:

Dota 2

Fac parte dintr-un clan profesionist de Dota 2! Ce imi place? Este vorba de teamplay, comunicare si intelegere! Dota 2 este un joc bazat pe teamplay! Jucatori trebuie sa se cunoasca atat de mult incat pot castiga un meci, campionat impreuna fara a se certa si "falmeui" cum se spune in lumea gamingului! Acest joc mi-a ofert oportunitatea sa imi fac foarte multi prieteni si sa cunosc si alte "nati" de oameni! Mi-am dezvoltat limba engleza (vorbesc in fiecare zi) si imi prinde chiar foarte bine! In 2 ani a acumulat foarte multe ore de dota 2 jucate! Cred ca nu am jucat cs atat de mult cand eram mic cat joc acum Dota 2! Dupa mine Dota 2 este ca un sport international in viitor!

Asa ca 'Let them try and stop me!" PEACE ^^

| FabYan0 a răspuns:

COuNtEr-StRiKe & NfS-WorlD & MiNeCrAfT

| ReZiSTorr a răspuns:

Lord of the ring, gta 4 si euro truck simulator 2

| Alberto6H a răspuns:

God of War 1, 2, 3.

| spaghetty a răspuns:

Prototype

| DakotaRoyse a răspuns:

Vampire the Masquerade: Bloodlines, Mirror's Edge.

| Alberto6H a răspuns:

World of Warcraft Cataclysm

| alexjeff a răspuns:

Clar GTA, cs.1.6,Mortal Kombatwinking