CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| denispatrik a răspuns:

Deocamdata jocul meu preferat esti Battlefield 3, pana apare GTA V sau alte shootere happy

| Pinker a răspuns:

Jocul care m-am jucat eu cel mai mult a fost minecraft laughing

| marius6543 a răspuns:

Gta san andreas, counter-strike 1.6, metin2, minecraft si ultimul:League Of Legends big grin.

| Ellena123 a răspuns:

Transformice

| wassyle1994 a răspuns:

Fifa 07

| TPUSenior01 a răspuns:

Metin2 big grin

| Leonard97 a răspuns:

Jocul meu preferat este Mortal Kombat 9, deşi este violent.

| Leonard97 a răspuns:

Mortal Kombat 9.

| Lollipop023 a răspuns:

The Sims 3.

| cristina6713 a răspuns:

Vside.

| Secret2000 a răspuns:

Saint Row The Third

| GoGu7 a răspuns:

Fifa 2007 sau 2012, NFS Underground 2 si Most Wanted, Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, Minecraft si in general jocuri distractive nu plictisitoare!

| QµeeК a răspuns:

Samp =O

| Andruta12 a răspuns:

Nu ma puteam dezlipi de Mario imi placea tare mult sa joc cu Mario, Luigi si alti apoi au fost jocurile cu impuscaturi si lupte dupa care a urmat Jocul cu pirati din Caraibe de pe facebook fiindca ador piratii si au mai fost IMVU, jocurile cu masini si in prezent Snowy(este un ursulet si sunt mai multe serii de jocuri) happy

| DeFaq a răspuns:

Myth War 2

| AnimeKid a răspuns:

Minecraft

| denisadr a răspuns:

Volei, i-mi place foarte mult. Fac sport, ma distrez, i-mi ocup timpul liber si ma distrez.

| Stef69 a răspuns:

Crysis 1,2 si de abia astept sa iasa 3 cand am gasit jocul pe net nu am dormit in ziua aceea pana nu l-am luat si m am jucat cateva ore pana a venit prietena si m-a intrebat ce vreau pentru dimineata cafea sau cola rolling on the floor

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Jocul care inca imi place foarte mult este Outlast pentru ca :
- are grafica buna
- jocul este horror
- este cel mai tare joc horror!

| cosmin23a a răspuns:

Pes 2013

| Ghergel a răspuns:

Pai foarte multe jocuri mai pasiona:
Need for speed World e online jucam cu toti prietenii mei si era un fel de concurenta intre noi de pilda cine are cea mai tare masina.
Metin2 tot un fel de concurenta cine e cel mai tare
Dar cel mai mult m-a tinut in casa Gta Vice city(cand eram mic) dar in prezen san andreas/ Gta IV.

| DontDifferent a răspuns:

1.4story
2.Counter strike
3.metin2
4.Microvolts
5.Nfs(toate)
6.Prince Of Persia
cel mai tare este 4story!

| FabYan0 a răspuns:

COuNtEr-StRiKe & NfS-WorlD & MiNeCrAfT

| Ayy123 a răspuns:

Tomb raider 2013

| evelin33 a răspuns:

Jazz Jack Rabbit big grin

| TheSecretGirl a răspuns:

GTA San Andreas

| Tibberiw a răspuns:

The Elder Scrolls V:Skyrim, Dishonored si DOTA2

| invD a răspuns:

Counter-strike

| AlexOrian a răspuns:

Far Cry 3...jocul anului 2012...