| omega20024 a întrebat:

Coodown-ul in CS:GO afecteaza rank up-ul? (adica sa intru in divizi mai mari)

3 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Daca iei ban pentru 7 zile daca ai facut kill pe echipa poti fi retrogradat, dar nu intotdeauna de exemplu am jucat 5 meciuri si am castigat si pe al 6 lea l-am pierdut si am luat rank down depinde de noroc!

| omega20024 explică (pentru Robert2580):

Nu stiu frate am vreo 5 cooldown-uri am jucat 15 meciuri din care 10 castigate si nimic. wtf gaben.
nu merita

| Robert2580 a răspuns (pentru omega20024):

Cum am zis sistemul de rank e aiurea rau joaca in continuare si vei lua rank alta solutie nu ai