| monica_8816 a întrebat:

Cred ca am virusi in calculator(messenger) daca intru pe mess trimite din 10 in 10 min aprox. mesajul : is this your photo si un link ba chiar am dezistalat si reinstalat mesu si tot asa imi face ...va rog cine stie ce pot sa-i fac sa revina la normal fundita vot

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Tre sa reinstalezi windowsul

3 răspunsuri:
| CoCo_9024 a răspuns:

Fa rost de un antivirus EX: Kaspersky Internet Security2011, scaneaza calculatorul si reinstaleaza windowsul...(funda) big grin

| Any_2336 a răspuns:

Nu ajuta daca dezinstalezi messu ai nevoie de un antivirus bun : uite aici un link http://www.eset.ro/download/index.php ia eset smart security 32-64 bit depinde de calculatorul tau e trial o luna. Merge foarte bine. Trebuie instalat apoi scaneti tooot calculatorul in aprox o ora jumate si stergi toti virusii. Si eu am avut un fisier virusat care trimitea mesaje pe mess dar am rezolvat dupa ce am luat antivirusul asta. P.S dupa ce trece o luna iti faci un alt acont email si ceri un cod nou astfel mai ai o luna antivirus gratis si tot asa. :* FUNDA?

| monica_8816 explică:

Cum se reinstaleaza windowsul?