| anytha13 a întrebat:

Pfff! Am un virus in pc si tot trimite la toata lista de mess : is this your photo? si un link, tata la bagat in pc!straight face
Cum pot scapa de el!crying( FUNDA!

4 răspunsuri:
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Pai poti sa-ti reinstalezi Windowsu` din cate stiu e ceva mai buna solutie si asta cat mai repede posibil te sfatuiesc din cauza faptului ca multi virusi iti pot sterge ce ai in pc si la un moment dat te trezesti ca nu mai ai nu stiu ce document sau chestii de genu.Deci reinstaleaza windowsu si apoi pune-ti un antivirus puternic Nod32, Kaspersky,Bit defender,AVira Anti-Virus, unul din ele, vezi tu.Incearca sa nu intri pe site-uri interzise si sa nu dai accept la toate ferestrele si mai ales la documentele cu numele terminat in exe...de exemplu : politicieni.exe. Stiu din sursa sigura ca sunt virusi puternici si iti viruseaza pc de nu ai timp sa vezi.Ai grija, succeshappyO zi minunata

| LaCrACrAzzY a răspuns:

Am avut si eu virusul acela si mi-am downloadat avast si tot nu s-a sters si mi-am reformatat calculatorul! Si daca e sa ai ceva important pune pe stik big grinbig grin In alt mod nu exista sa scapi de virusul acela big grinbig grinbig grinbig grin

Funda?

| madalin0000 a răspuns:

Http://starali.blogspot.com/......scapi.html cel mai bun raspuns cu asta scapi sigur...Succes

| Dax a răspuns:

Nu trebuie sa formatezi calculatorulwinking Poftim : Cei care vreti sa scapati de virus cu foto stergeti urmatoarele fisiere si data viitoare nu mai dati click pe toate linkurile!
C:\Windows\mds.sys
C:\Windows\mdt.sys
C:\Windows\winbrd.jpg
C:\Windows\infocard.exe