| Lukasz a întrebat:

Cred ca mi s-a stricat placa video.
Am dungi pe ecran, si pana si pe jocurile din browser am lag imens, pe alea gen fifa, cs go nici nu pot intra, deoarece stau din Safe Mode. Nu stiu ce sa mai fac. nu imi pot cumpara o noua placa video, nu am un buget bun.
Processor: Intel(r) Pentium(r) cpu g630 @ 2. 70ghz
Memory RAM: 8 GB
64 bit
AMD Radeon HD 5450 este placa, si o am de 5 ani, si vad ca anul asta i-a fost moartea. Ce pot face sa reduc lag-ul pe jocuri pana imi pot cumpara alta, si ce placa imi recomandati? Una sa nu treaca de 200 lei va rog.

1 răspuns:
| Giozy a răspuns:

Nu ai ce face, doar să o schimbi, uite aici o placă video pe care ai putea să o cumperi. | http://www.220volt.ro/MSI+GeForce+GT+710+2GD3H+LP+V809-2000R. |