| Girly97 a întrebat:

Credeam ca doar mie mi se intampla! Ce naiba?! Mai foloseste cineva AdBlocker si nu mai functioneaza pe Youtube?
M-am saturat sa imi fie incetinit calculatorul de mii de reclame! Inteleg ca site-urile trebuie sa castige bani prin reclame dar unele site-uri spameaza cu reclamele atat de mult incat ca incetinesc calculatorul, fiind si motivul pentru care am instalat AdBlocker! Prea multe reclame pun astia!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cumpara premium, ca nu e asa scump. Daca imparti cu inca 3 oameni e 11 lei pe luna.

| lpavel a răspuns:

Si eu am avut ceva probleme pe YouTube... in ultimul timp la fiecare clip pe care il deschideam imi aparea o fereastra de atentionare si imi spunea ca e interzis adblocker si trebuia sa astep vreo 10 secunde pana puteam sa inchid acea fereastra dar adblockerul functiona in continuare. Acum mi-am creat alt cont iar deocamdata nu am nici o problema, deocamdata... vor sa ne oblige sa platim ca sa ne scoata reclamele! Apropo daca nu te loghezi in cont cred ca nu vei mai avea probleme dar atunci nu poti lasa comentarii sau like-uri!