| MasterGamer1995 a întrebat:

Credeti ca Assassin's Creed Unity (ACU) poate rula pe 32-bit? Dar Watch dogs?

5 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Assassin's Creed Unity si Watch Dogs nu merg bine nice pe cele mai puternice PC-uri 64bit, da mit pe 32.

| Jipa95 a răspuns:

In nici un caz. Ambele jocuri sunt STRICT optimizate pentru sisteme de operare pe 64 biti!

| Hitback a răspuns:

Categoric nu.

| anonimguy3 a răspuns:

Avand in vedere ca Ubi-dissapointing-$oft face jocuri optimizate cu PC-uri de lemn sunt strict 64 bit only. Deasemenea jocurile merg si cu 4GB ram pe 64 bit dar CPU si GPU trebuie sa fie bune pentru a duce din greul memoriei ram.

| Dumx3 a răspuns:

64 bit only