| mgtow a întrebat:

Credeti ca GTA 5 va fi disponibil in noiembrie sau inainte de sfarsitul anului pe XBO, PS4 si PC? Dintr-o nota informativa amazon din Germania a zis ca e foarte probabil ca inainte de sfarsitul anului sa avem parte de el pentru noua generatie de console si calculator, oare ce ganduri secrete are rockstar?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu am ps4 si am cumparat jocul happy
Cu siguranta nu o sa fie pe PC.

| mgtow explică (pentru OnuOnulică):

Nu minti mai omule in europa nici ps4 si nici gta v nu s-a lansat.

| OnuOnulică a răspuns (pentru mgtow):

1) Ba da s-a lansat.
2) Nu mint...nu as avea de ce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil va fi disponibil pentru toate cele 3 platforme. Eu pentru PC sper sa fie, intr-un final fericit!