| Th3Unknown a întrebat:

Credeti ca mult asteptatul joc de la Rockstar, GTA 5 va iesi pe piata si pentru noua generatie de console (PS4 sau Xbox 720 cand vor aparea, adica sf 2013 inceput 2014) sau vor ramane doar pentru PC si vechile PS3 si Xbox360? Eu sper sa le scoate pentru cele noi dar si pentru cele mai vechi.

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

Apare pe Ps4 / Xbox One / Wii U / Ps3 / Xbox 360 ( toate in toamna ) Si probabil pe la jumatea lui 2014 va aparea si pe Pcwinking

| NARUTOSHIPUDENROMANIA a răspuns (pentru DeKoniec):

Da nu te deranjaja poti sa-mi dai si mie mai multe detalii.Pt ca eu nu am vazut nici un anunt oficial

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Intrebarea e daca va iesi pentru PC, nu pentru console...winking

| Th3Unknown explică (pentru KodrutZ):

Ha halaughing) Ai dreptate.

| Th3Unknown explică (pentru KodrutZ):

So let's bounce!

| Diavolcata a răspuns:

O sa le scoata, stai linistit.

| KazNNNeT a răspuns:

Va fi si pentru ps4 cu sigurantawinking