| Th3Unknown a întrebat:

Ma, voi ce credeti, vor scoate cei de la Rockstar, GTA 5, si pentru noile console, de exemplu pentru PS4?

3 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Bineinteles ca il vor face pentru PS4 si XboxOne doara nu's asa idioti sa nu-l scoata pe o platforma pe face jocul marge cu toate detaliile la maxim... Apropo din intrebare vad ca ai dat exemplu din PS4 ceea ce ma duce la gandul ca vrei sa-ti iei unul... Buna alegere!

| Th3Unknown explică (pentru 98Enigma):

Da, ai ghicit!laughing Ai dreptate.Initial vream sa iau Xbox One, dar m-am razgandit.Mersi, cred 99% raman pe PS4.

| mickeyMT a răspuns:

Pana acum, din ce am inteles, au zis ca-l vor scoate pentru ps3, xbox360, dar nu au zis nimic de ps4 sau pc. asteptam. Oricum pana pe 17 septembrie(data de lansare) mai este, asa ca e timp sa-l scoata compatibil si cu ps4.