| TheTimeKiller a întrebat:

Credeti ca imi merge jocul dishonored macar pe low cu : 2gb rami, windows 7 32 biti, placa video nVIDIA sparkle 1gb, processor Intel pentium 3 Ghz (nu e dual core e simplu) si am hardul cam mic(80 gb) dar daca mai sterg ceva imi intra bine. Pana acum imi merg jocurile Prototype(pe mediu) si Bioshock 1 pe maxim. Ce ar trebui sa schimb la acest pc(stiu ca e aproape varza pentru jocuri) ca sa mearga ok jocurile din 2012-2013? As vrea sa joc Batman, Spiderman 4, Dishonored, The walking dead. Multumesc. Funda pentru cel mai lung si bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Da, o sa-ti mearga. dishonored nu e cine stie ce din punct de vedere grafic.

| TheTimeKiller explică (pentru Zangetsu):

Multumesc pentru raspuns. Dar sa nu te superi si tu si Lufusds... 1986 aveti acelasi raspuns. El are mai putine funde. Sper sa nu te superi i-o dau lui. Multumesc inca odata pentru raspuns

| Zangetsu a răspuns (pentru TheTimeKiller):

Nu ma supar, am raspuns ca asa o sa fi mai convins sa incerci jocul.