| userul7200 a răspuns:

4 gb ram sunt cam putini si placa aia video de 2 gb... asa si asa Low-Medium spre High.

| COman_Ionut_1997 explică (pentru userul7200):

Eu ziceam 4gb care ii are deja pc-ul + inca 4 =8gb ram si procesor i5 de 3.3 ghz si placa aia video, care eu zic ca e buna dupa parerea mea, tu ce zici?

| userul7200 a răspuns (pentru COman_Ionut_1997):

8 gb ram sunt ok atunci, dar placa video o sa te cam traga in jos.

| Cosminel60 a răspuns:

Gta v are cerinte destul de mari, nu o sa iti mearga chiar foarte bine dar nici foarte rau, o sa ai putin lag, cum zicea si Rafaelll, trebuie sa dai la setari si sa il pui pe low daca vrei sa iti mearga relativ bine. Sper ca te-am ajutat, spor la joc.