| alexax a întrebat:

Cu cat pot sa vand un cont metin2ro lv 30 pe servar Draco.Are urmatoarele:
-fms+9 cu piatra anti-sura+0 piatra monstrilor+1
-cal armat
-platosa de leu +7 cu piatra protectiei+2 piatra magiei +3
-undita+3
-1kk

3 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Nu e adevarat nu-l poti vinde cu 75 lei cel mult 25 lei.scz dar are level prea mic sunt cautate cele cu lvl mare.eu am dat unu de lvl 65 pe 100 lei deci! Funda!

| cleaning a răspuns:

Eu spun ca il poti vinde cu 75 lei
funda?

| cleaning a răspuns:

Nu pre cred calul armat se face foarte greu mai ales lvl 30 trebuiau stranse 11 medali si sa iti faci armata sa te duci desert lol cine te ajuta sa ia bati numai pentru bani se face asta adica 1kk pentru aia cu intm bune.Mai gandeste-te iti trebuie 20kk pentru ati face cal armat +intm bunicele.