| ladiesman21718 a întrebat:

sunt la metin2steel. cat costa boaba zen,pergament binecuvantat,piatra anti sura,piatra fatala, piatra patrunderi si piatra monstrilor.

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Sunt toate sub 100k, nu mă pun acum să-ţi scriu toate preţurile. Pergamentul binecuvântat e puţin mai scump, dar faci bani mulţi. happy Eu m-am jucat pe steele. Nu merită să joci pentru că toţi au iteme modate.

| GameMaster1 a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Nu merita sa joci metin2steel? rolling on the floor)). Pai normal ca tu nu joci. Daca nu iti place steel inseamna ca ai iteme pff pe steel. Apropo eu pe steel am 4 moduri si am iteme nemodate ff bune cu seturi si am iteme doar pvp. Daca vrei sa iti arat da pm la xGeneratioNx

2 răspunsuri:
| An3treiu a răspuns:

Sunt foarte ieftina paremsie ca e 50k ca si eu