| Feher_Andrei_1969 a întrebat:

Cu ce program as putea sa inregisterz lol,am incercat cu obs, launcherul il inregistra dar cand incepe jocul nu arata nimic

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Bandicam

| Cliar a răspuns:

Recomand : camtasia studio fiindca poti si edita tot cu acelasi program, fraps full edition, bandicam full edition. Dar cel mai bine descarca obs studio, si cauta pe net niste setari pentru lol, ca daca stai sa te gandesti trebuie sa mearga cumva fiindca cei care fac stream pe twitch cu lol fac cu obs