| Fast92 a întrebat:

Cum activez windows 8 enterprise.

Răspuns Câştigător
| Pantea_Gratiela_1985 a răspuns:

1. Instalaţi Win8 offline.
2. Porniţi Windows.
3. Setaţi timpul în mod corespunzător în funcţie de regiunea dumneavoastră. În plus, faceţi clic pe fila Timp Internet> Modificare setări> sincroniza cu "time.windows.com"> OK
4. Puneţi cursorul în colţul din stânga jos a ecranului. Click dreapta. CMD deschide ca administrator.
5. Tastaţi acest lucru (fără ghilimele): "slmgr.vbs-IPK NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4"
6. Apăsaţi Enter.
7. Tastaţi acest lucru (fără ghilimele): "slmgr / km skms-c.no-ip.org: 1688"
8. Apăsaţi Enter.
9. Tastaţi acest lucru (fără ghilimele): "slmgr.vbs-ATO"
10. Apăsaţi Enter.
11. Faceţi clic pe OK.
12. Reporniţi computerul.
13. Sfârşit.

2 răspunsuri:
| Noescape202 a răspuns:

Windows 8 apare in octombrie