| Răzvan_Berea_1982 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul: am Windows 7 enterprise si mi-a aparut eroarea cu windows 7 genuine error 7600. Am folosit windows 7 loader ca sa-l activez, iar peste 2 saptamani iar nu mi-a mai mers. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| TricksPericuloase a răspuns:

Nu stiu ce loader ai folosit tu. Dar eu am 1 care merge instantaneu si permanent.A si poate ca a reaparut deoarece ai uitat sa opresti Automatic update.nu stiu exact. conctacteazama pe cata_me_112@yahoo.com funda plz tongue

1 răspuns:
| Tagaso a răspuns:

Remove Watt