| paul365 a întrebat:

Cum adaog muzica in GTA Bucuresti? Jocul este pe harta de la GTA San Andreas. funda

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Deci te duci in meniu calculator --->documente --->gta san andreas users files--->User track
Funda?

| paul365 explică (pentru VladPetcu):

Daca m-ai ajutat cu gta ma mai poti ajuta cu inca o chestie? Am un smackdown vs raw 2011 wii si vreau sa-i pun salvarile si la asta dar nu stiu.Ma poti ajuta?

| VladPetcu a răspuns (pentru paul365):

Nu stiu nu joc asa ceva scuzewinking

| paul365 explică (pentru VladPetcu):

Dar la gta pot sa-mi schimb omul cu care joc cu altcineva si cum? Sau sa bag alte masini?