| alexmyhay95 a întrebat:

Cum adaug arme noi la cs 1,6? (sunt incepator deci nu vreau sa aud comentarii puierile)

Răspuns Câştigător
| alynutcs a răspuns:

Descarci de aici c arma vrei si o adaugi asa. intri in fisierul unde ai cs instalat intri in stike dupa aia intri in cstrike dupa aia intri in models si le pui acolo! funda? si daca esti incepator intra pe sv meu ca aici intra jucatori slabi crimes.zapto.org

1 răspuns:
| bdn23 a răspuns:

Skilluri. Le cauti pe net, si le bagi in counter strike/cstrike/modelswinking si dupa intrii in joc