| anonim_4396 a întrebat:

Cum adica sa iei un program piratat? Dati-mi mai multe explicatii...

Răspuns Câştigător
| Alka1995 a răspuns:

Deci piratat = nu este jocul original, este contra facut.
Piratat mai inseamna si ca downloadezi ilegal, pentru ca netul este facut doar pentru vizualizat videoclipuri, vorbit pe mess, etc gen cum e youtube... Daca downloadezi ataia x mb sau atatia y gb, tb te vei trezi intr'o zi cu sefu providerului la usa. dEci bafta... sper ca te-am ajutat. Daca vrei da'mi funda, daca nu, nu. Nu sunt disperat dupa fundawinking

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Piratat=adica este copiat un program(jocuri,filme, etc.)de obicei eu iau jocuri piratate de pe net ca sa nu le platesctongue, este o diferenta dintre un program piratat(copiat)si unul original. Funda?

| KoKo56 a răspuns:

Adica(cred eu)programe gen daemon tools cu care poti juca jocuri fara CD/DvD-ul original.