| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Dacă am un joc luat de pe internet (piratat) şi vreau să îl pun pe un CD, se poate? Dacă se poate să îmi daţi si program, sau instrucţiuni... laughing Fundă!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă nu are extensii merge fără probleme.Merge cu orice program de ars DVD.uri.

| MihaiGe a răspuns:

Da, se poate pune cu programul Nero.
Bafta!

| TricksPericuloase a răspuns:

Cred ca totusi nu ar merge cum au spuns ceilalti oameni. Deoarece lipseste cracuk. pe care ai putea sa il pui pe acelasi CD/DVD sau separat

| Mosternag159423351 a răspuns:

Am avut aceeasi problema.
Descarca Nero, versiunea macar 2006.
Il instalez.
Deschizi programul>Backup>CD-DVD Burn Image>Alegi imaginea iso>localizezi CD-ul>Click Burn

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru Mosternag159423351):

Pfff...ce are de nu merge să îţi dau fundă... nu îmi apare "Funda" laughing