| 1123152525 a întrebat:

Buna!
Cum pot face downgrade de la IOS 5 la IOS 5.0.1?
Link? Explicatii? Se poate? Dati-mi un program!
Funda :*:*

4 răspunsuri:
| AlexandruChiser a răspuns:

Vrei sa spui de la ios 5.1 la 5.0.1. Ei bine pentru 4s urmeaza sa se dezvaluie metoda. Cat despre celalalte ideviceuri... http://cydiahelp.com/......touch/.Dar iti trebuie SHSH salvat de la 5.0.1 :)

| 1123152525 explică (pentru AlexandruChiser):

Ce e shsh?
am IPhone 4 nu 4s

| AlexandruChiser a răspuns (pentru 1123152525):

SHSH = este o semnatura care verifica daca este valid firmware-ul pe device-urile noi. Este folosita pentru validarea "downgrade-ului" de catre Apple. Apple foloseste acest SHSH pentru fiecare idevice, deci ai nevoie de el ca sa "fraieresti" Apple sa iti faca downgrade.

Si vezi ca in raspunsul meu scrie: "cat despre celalalte ideviceuri... si e un link acolo" Dai acolo

Răspuns utilizator avertizat