| G0LD3N a întrebat:

Cum aflu daca bateria este buna sau este o problema cu placa de baza

Răspuns Câştigător
| Caddy1609 a răspuns:

AHAA la laptop, pai asa singura cale e sa mergi la un service de calculatoare(nu neaparat cel mai "fitos")pentru o diagnosticare (nu costa mai mult de 20 de lei)Bafta.

2 răspunsuri:
| Caddy1609 a răspuns:

Ma gandesc ca la telefon te fereri nu? incearca cu bateria unui prieten si vezi daca nu se aprinde nici cu alta inseamna ca nu i bateria...(ma gandesc ca la telefon te ai referit)

| G0LD3N explică (pentru Caddy1609):

Un bun raspuns dar vreau la laptop si nimeni pe care il cunosc nu are modelul ala...

| Caddy1609 a răspuns (pentru G0LD3N):

AHAA la laptop, pai asa singura cale e sa mergi la un service de calculatoare(nu neaparat cel mai "fitos")pentru o diagnosticare (nu costa mai mult de 20 de lei)Bafta.