| MasterGamerEddy a întrebat:

Cum as putea face rost de boost la nfs world fara sa dau bani

5 răspunsuri:
| SirGeo a răspuns:

Pai daca vrei sa castigi multe lucruri noi si masini pe gratis si boost si tot nu mai intra pe joc 1-2 luni si ei a-ti vor da lucruri multe ca sa te reintorci altfel nu.

| MasterGamerEddy explică (pentru SirGeo):

Merge ai incercat tu?

| SirGeo a răspuns (pentru MasterGamerEddy):

Da am incercat am facut acont si n-am jucat si am primit vreo 2 masini gratis si boost gratis.

| VladutzuYubitu a răspuns (pentru SirGeo):

Salut unde trebuie sa iti faci cont
si sa nu mai joc de loc vreo o 1luna sau doua.

| Axzwell a răspuns:

Ia-ti Cheat engine 6! uita-te mai intai pe youtube sa vezi cum functioneazawinking