| Liviucu a întrebat:

Cum as putea sa adaug noi prieteni pe Facebook fara sa primesc ban? Acum am ban pe 14 zile si banuiesc ca daca mai continui si dupa astea 14 la fel, imi baneaza contul - nu voi mai putea adauga prieteni deloc.

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Ce prostie de site. Daca dai add de prea multe ori baneaza contul? What the f+++? It cand of defeats the purpose for what it was made.

| Liviucu explică (pentru rutanklan):

L-am facut de nevoie. Acum mi s-a starnit ideea de a avea 5000 de prieteni (maximum care e voie) sa vad si eu cate like-uri primesc la o postare. laughing Insa conform lor, trebuie sa dau add doar persoanelor pe care le cunosc...

2 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Adauga si tu persoane pe care le cunosti si te cunosc.