| AlexVizitiu a întrebat:

Cum as putea sa am mai multi subscriberi si viewuri la videourile mele pe YouTube? Cum as putea creste interesul oamenilor in a se uita la videourile mele? Postez fiecare video pe Facebook si Twitter.Produc continut destul de bun, dar tot nu trec de 50 de vuzri maxim.
FUNDA MAREEEEEEEEEE PENTRU UN RASPUNS CAT MAI BUN!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Asta depinde si de ce produci.
Internetul e plin de Vbloggeri. Depinde cui te adresezi, ce adresezi, ce incerci sa obtii cu astea.

Trebuie continut original, nu un tip care da din plisc in fata camerei.

Ce iti mai recomand e sa citesti niste carti in domeniu. sunt mii de surse de informatie.

| AlexVizitiu explică (pentru Danzell):

Fac videouri cu gaming, am uitat sa mentionez.