| Justina10ify a întrebat:

Cum sa-mi eliberez mai mult spatiu din C:/?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza c cleaner si curata, sterge fisierele inutile din partitii, precum si registrii! http://www.filehippo.com/download_ccleaner

| Andrei_Alex_1988 a răspuns (pentru florin1979):

Asta vroiam sa ii recomand si eu happy Foloseste-l cu incredere!

| florin1979 a răspuns (pentru Andrei_Alex_1988):

Mie odata mi-a sters vreo 3GB din partitia C straight face

5 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Muta poze, filme, muzica in d, daca ai programe instalate care nu au treaba cu windowsul dezinstaleaza-le si instaleaza-le iar in d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic. Trebuie doar sa scapi de jocuri si alte programe pe care nu le mai folosesti. Apoi, muta-ti tot ce tine de film, muzica, poze pe partitia D. Si in final, dupa ce ai mutat tot, dai o defragmentare la C.

| iubitic a răspuns:

Dezinstaleaza programe pe care,nu mai le utilizezi si utilizeaza si functia de clean disk(clic dreapta pe partitia respectiva, apoi pe proprietati).Mai poti elibera spatiu pe disk, daca nu folosesti, functia hybernate, dezactivand-o.Depinde ce sistem ai, te pot ajuta cu hybernate.