| xcristix a întrebat:

Cum as putea sa imi reinstalez windowsul fara sa am un cd, dvd, stick sau alceva? adica doar din pc. daca va intrewbati de ce este pentru ca am probleme cu registri de direct x microsoft si si unele jocuri nu imi citeste direct x... eu nu am cd riter si cd rom deci nu pot sa imi fac un cd bootabil si nu am niciun stick.stiu ca suna ciudat

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa instalezi un sistem de operare conectat la internet pentru ca nu se poate asa ceva! Cumpara un stick de 8GB si apoi mai vorbim de o reinstalare.

| xcristix explică:

Pai de ce de 8 gb ca eu vreau windows xp nu 7