| PlasMatic a întrebat:

Cum as putea si eu face multa reclama la aceest blog :d?
http://attyantiques.blogspot.com/ dau funda cine ma ajuta :D

1 răspuns:
| Rozette a răspuns:

Incearca pe youtube, miniprix, pe hi5 sau pe forumuri, retelele astea de socializare, caci cei mai multi cumparatori se gasesc pe aceste retele. Daca nu, incearca sa faci reclama doar la un produs pe cateva pagini de jocuri, pe youtube, pentru ca vor vedea un produs interesant, se vor duce la blog, si vor vedea alte produse, pe care pote le vor si cumpara. Poti pune si intrebare pe TPU : "Cine doreste ceva de pe blogul meu trimite-mi mesaj la nr de telefon 07... ". Sigur gasesti cumparatori! Succes!