| Robert19991 a întrebat:

Cum bag codurile la Mount and blade warband

2 răspunsuri:
| AngelikGamer a răspuns:

Apesi pe unu din F-uri asa stiam F5 sau pe X erau de bani iti dadea cate 1000.sau mai era CTRL+x (bani, cred) sau SHIFT+Click(Teleport)

| GreenXp a răspuns:

+1,000 Dinar one time Inventory [Ctrl] + X
+1, 000 experience points (one time) Character [Ctrl] + X
Faster leveling [Ctrl] + L
Increase all weapon proficiencies Character [Ctrl] + W
Upgrade selected unit (one time) Party [Ctrl] + X
See everything except hideouts Map [Ctrl] + T
Teleport party Map [Ctrl] + Left Mouse Button
Upgrade all available units to that path Battle [Ctrl ] + Left Click
Restore health Battle [Ctrl] + H
Heal your horse Battle [Ctrl] + [Shift] + H
Damage yourself Battle [Ctrl] + [F3]
Knock single enemy unit unconscious Battle Hold [Ctrl] + [Shift] and press [F4]
All enemy troops unconscious Battle [Ctrl] + [Alt] + [F4]
All enemies zoomed into unconscious Battle [Ctrl] + [Shift] + [F4]
AI takes over your character Battle [Ctrl] + [F5]
Toggle slow motion [Ctrl] + [F9]====>> Scuze ca nu am precizat in romana dar nu stiu traducerea P.S ( Cand activezi jocul, apasa pe "CONFIGURE" si bifeaza "ENABLE CHEATS" )