| Andreizzzz a întrebat:

Cum bag si eu salvari la nfs ug2

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

La my document ti so creat un nou folder si acolo trebuie sa fie si pentru nfs si pui acolo.

| SkyRainb0w a răspuns:

Daca prin salvari te referi la inlocuire fisierelor actuale cu un joc terminat atnuci downloadezi de pe net salvarea cu jocul terminat apoi intri in my computer-> local disk C ->documents and settings -> admin (sau cum il ai tu trecut) ->my documents si este un folder unde va scrie nfs underground2 (sau jocul) intri in el si apoi stergi ce e pus in el.la final pui fisele luate de pe internet(salvarea cu jocul terminat ) si gata. distractie placuta!
Succes!
Funda?