| xXkenzorXx a întrebat:

Cum cresc mai repede la tanki online ca e foarte greu!
http://tankionline.com#friend=7b2940841
Este un joc super, cu tancuri si arme letale si as vrea sa imi da-ti un link de la youtube sau altceva ca sa vad modalitati de a creste repede ca nu mai suport!
Dau fundita la cel care imi raspunde primul si bine!
Bye!
P. S. Dau si vot la primul raspuns, daca e bun!

23 răspunsuri:
| Ctmfresh28 a răspuns:

Buna ca sa iti creasca rangul trebuie sa stii bine sa joci:1. daca stii sa joci trebuie sa distrugi cati mai multi dusmani si iti dau puncte 2. o alta modalitate este sa joci in echipe si sa duci steaguri daca esti rosu trebuie sa iei steagul albastru din partea dusmanilor si sal aduci in partea ta si sal pui pa steagul echipei tale
sper ca te-am ajutat

FUNDA? please

| xXkenzorXx explică (pentru Ctmfresh28):

Scuze, dar acest raspuns nu prea m-a ajutat si as vrea daca se poate idei mai multe pentru a creste!
Nu pot sa dau funda la accest raspuns!
Mii de scuze din partea user-ului History44.

| flaviusik001 a răspuns:

Toni vreau eu la clanul vostru.Invitamas sau ceva de genu.acuma mi l-am facut dar am experienta in tanki caci am mai jucat, si pe conturi ff bune de o stea mare galbena.Si am fost bun.Ma bagati?

| xXkenzorXx explică (pentru flaviusik001):

Pai daca vrei pot sa vorbesti cu cineva sa te bage la World of Tanks! Vezi ca e Ghilda foarte buna dar da un reply la raspuns si eu iti dau numele la recrutor sa vb cu el.

| ionutboss19 a răspuns (pentru flaviusik001):

Cum te cheama pe tanki?

| floko1997 a răspuns:

Joaca cu Hornet m0 sau m1 si firebird neaparat cu m1 ca la m0 e cam praf... sa vezi ce repede faci in 5 zile am facut 2 nivele de la 2 patrate la 4...

| floko1997 a răspuns (pentru floko1997):

Si daca vreti sa ma aveti la prieten : kajano2003

| iovalex a răspuns:

Ai putea sa cumperi 1000xp sau xp multiplayer pass

| vladmessi a răspuns:

Poate rangul sa creasca

| transibi a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la mod CP faci lvl rapid

| Zeus181199 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa intri pe un sait in care iti lasi loginul si parola, dar numaidecit sa it pui emailul tau ca sa nu ti-l poata fura nimeni. Sper ca te-am ajutat.

| Ciurea_Stefan_1995 a răspuns:

Du-te si ia si captureaza-le si creste mai mult

| Yo_Bogdan_1996 a răspuns:

Daca vrei sa fi de ultimul level poti intra pe test.tankionline.com si cry ai 100 000 00 altceva nu stiu

| zuco a răspuns:

Vreau untrun clan plz si va dau un cont

| zuco a răspuns:

Vreau untrun clan plz si va dau un cont straight face

| ionutboss19 a răspuns:

Cel maki bine poti sa te cresti cu boti stia care debea sau apucat sau stai a pana pe mapa de higland sau combe, sa am facut si eu si in 4 zile am facut warrant officer bafta ma cheama ionutboss19

| Oltman_Natan_1986 a răspuns:

Poti sa iti cumperi o arma pe nume,, Isida '' cu care poti da viata la jucatorii din echipa ta si primesti scor si cresti mai bine asa.

P.S. : Arma costa 1 900 cry!

| Octav11 a răspuns:

Ca sa poti creste mai repede iti trebuie:isida cu care dai viata si faci scor mare sau te duci la o runda cu steaguri.

| tonit1 a răspuns:

Hei vrei sa intri in clanul nostru este pe Tanki online uite linkul clanului: http://romania-super-teamtankionline.blogspot.ro/

| xXkenzorXx explică (pentru tonit1):

Scuze, dar nu mai joc Tank Online.
Acum m-am modernizat, joc World Of Tanks

| iovalex a răspuns (pentru tonit1):

Invita-ma si pe mine te rog frumoslaughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))0

| ady18 a răspuns (pentru tonit1):

Imi trimiti si mie invitatie? Ma numesc pe tanki ady93