| Ana-Maria94 a întrebat:

Spuneti-mi si mi eva rog ce trebuie sa fac la Conquiztador, ca sa pot sa primesc stelute? trebuie sa raspund la un nr anumit de intrebari consecutive? sa ce?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Trebuie sa castigi un joc. Daca castigi mai multe locuri intr-o zi, ai mai multe stelutse. Ele dureaza doar o zi.

| yellowalien a răspuns:

Ca sa primesti steluta trebuie sa castigi jocul pe locul I. happy Si mai era o conditie. trebuie sa ai mai mult de 50 de jocuri sau ceva in genul ca sa-ti apara stelutele. Cand pierzi un joc(ultimul loc) iti apare un cap de mort, sau iti dispare una din stelute, daca ai deja cateva stelute acumulate.

| Marii a răspuns:

Trebuie sa castigi jocul. Cel cu cele mai multe puncte castiga. Trebuie sa ai noroc si niste cultura generala in cap ca sa castigi.happy

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Trebuie sa castigi joculwinking

| Chαяtreux a răspuns:

O steluta = O victorie
Un craniu = O infrangere
Ca sa iti apara stelele si craniile obtinute trebuie sa ai definitivata inregistrarea. (Prima pagina/Modifica informatiile/si introduci adresa de mail/Ok)
Stelele si craniile se obtin numai la Blitzkrieg sau Razboi de cucerire
Bafta! happy

| Andutsaa a răspuns:

Trebuie sa joci cat mai multe jocuri, sa le castigi si sa faci un anumit nr de punctehappy!

Facem un jocsmug!

Te-am pupat:*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prostuta

| andr33ad3a001 a răspuns:

Din cate stiu eu ca sa primesti acele stelute trebuie sa castigihappy
sper ca ti-am fost de ajutor