| NoStressXD a întrebat:

Cum devin popular pe youtube?
Canalul meu : http://www.youtube.com/channel/UCwHSgC0JSLfKLh3E_DIQNxg

2 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Woah, deci am stiut inca un canal cu minecraft.
Pai daca vrei sa devii popular pe youtube trebuie sa creezi "content" care sa fie cautat de lume. Eu sincer nu mi-as pierde vremea uitandu-ma la altul cum se joaca minecraft, poate daca ar fi foarte haios si ar spune multe glume etc. Oricum sunt o gramada de video-uri cu minecraft, incearca sa faci walktrough la jocuri sau eu stiu... tutoriale pentru diferite chestii.
Bafta.