| biaX a întrebat:

Cum downlodez sims si gta? Cine stie cum se descarca?

4 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Bianca,corect? Sa iti dau un sfat de la om la om, nu te apuca de astfel de jocuri, mai bine ma joci pong toata ziua decat sa joc 1 ora gta, deoarece nu are poveste, nu are umor/drama/sentimente/o gluma gen trage-ma de deget, nimic, grafica hai sa zicem medie, crede-ma nu vrei sa joci un astfel de joc care nu iti ofera nimic in afara de timp pierdut.Sims se mai accepta in societate, e genu de joc: Hey, i don`t have a life! I`m gonne make a new one on my F***ing PC, why not? Incearca sa joci ceva cu poveste gandita de cineva care nu e o maimuta! Mai ales jocuri cu violenta inutila fara un scop anume, intr-o lume in care daca omori 10 politisti, 100 de civili, iari politia te uita doar daca iti vopsesti masina sau iti schimbi hainele? WTF? Doar te vede ca intri si iesi cu acelasi tip de masina doar ca alta culoare, trebuie sa n-ai pic de materie cenusie sa nu realizezi ca ala e criminalul! LOL! Aceasta e parerea mea, faci cum vrei, daca vrei jocu GTA il poti lua de pe pagina asta de facebook: https://www.facebook.com/pages/Skidrowgames/131289863721593

Alaturi de alte jocuri gandite pentru oameni, nu maimute ca sa vada daca se scarpina si ele in cap cand vad atata nerealism!

| biaX explică (pentru Teo0stuff):

De unde iau jocul ala cu omorat policisti cum vopsesti masina cum iti schimbi haine cum se numeste jocul se downlodeaza?

| Teo0stuff a răspuns (pentru biaX):

GTA? Hitman? Despre ce joc vorbesti? Atentie daca vrei sa vezi pagina de pe facebook selecteaza linkul cu tot cu https://

| biaX explică:

Dau funda