| maria_5999 a întrebat:

Cum este lady popular?

Răspuns Câştigător
| mara2000 a răspuns:

Lady popular este cel mai are joc pentru fete, in care trebuie sa indeplinesti niste sarcini sa treci la nivelul urmator, sa strangi puncte etc... sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| mariamagdalena09 a răspuns:

Lady Popular este un joc pentru fete care trebuie sa strangi cat mai multe puncte si sati construieesti propriu apartament Pai...iti pot da doar informatiile care le-am gasit eu sper sa ai nevoie de ele Fiecare domnisoara isi doreste faima si sanse. Fiecare domnisoara vrea sa creasca si sa devina desteapta, talentata, si o femeie de succes. Ladypopular iti da sansa. Intra in lumea noastra minunata. Treci prin aventurile LadyPopular si incearca toata posibilitatile care le ofera jocul. Sunt o multime.
Optiuni bogate prin care iti poti alege felul in care arata domnisoara ta, zeci de stiluri si culori, costume, si multe combinatii. Distreaza-te cu minijocuri, sau intrece-te in concursuri de popularitate. Si multe altele! Fundaaa?