| BoGhDaN a întrebat:

Ce este lady popular funda

Răspuns Câştigător
| Razvan1807138078340 a răspuns:

O prostie!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Lady popular este un joc de fete, iti faci cont, iti da o fata, o imbraci, o hranesti, te plimbi prin melodie, chesti de genul asta, practic este un joc care se invarte in jurul unor lucruri feminine...sincer mie nu imi place, este cam o pierdere de timp!

Sarbatori fericite! Pa, pa.

| MysticGirl a răspuns:

Este un site pentru fete in care iti da o fata iar tu trebuie sa o hranesti sa o pui sa doarma etc., poti participa la prezentari de moda chesti din astea.

| eusiatat_4579 a răspuns:

Pai ladypopular este un joc virtual.in toate limbile il poti gasi,.si in romana.Treb sa iti faci cont si apoi sa iti faci domnisoara si sa ii pui un nume.dUPA AIA treb sa vezi se scopuri treb sa indeplinesti ca sa treci la urmatorul nivel.poti primi voturi de la alte membre si poti deveni foarte populara si poti ajunge pe podium,si treb sa ai grija de domnisoara ta .sa ii dai sa manance...