| TiKi_2597 a întrebat:

Cum fac bani multi la sims2?(fara CHEAT...Motherlode...etc) Poate dau funda!

2 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iti iei orice slujba.Citeste tot ce zice inainte. Unele sunt periculoase.O spun pentru ca am trecut prin asta.happybig grinParole pentru bani nu stiu decat motherlode(50.00 simdeoni)si katcing(1000 simdeoni).happybig grin

| Cosma0499 a răspuns:

MUNCESTE! Ia o slujba bine platita si care sa aiba si timp sa isi faca nevoile, mie imi place afaceristu(munca cu servieta).