| Maria99Maria a întrebat:

Cum sa câștig bani pe sims2?

Răspuns Câştigător
| alicepika a răspuns:

Buna! Joc de ceva timp sims 2 dar nu am auzit ca s-ar putea castiga bani prin intermediul lui.

| Maria99Maria explică (pentru alicepika):

Sa câștig bani pentru sims

2 răspunsuri:
| bloondyna0000 a răspuns:

Pentru a castiga bani poti sa iti trimiti simsul adult sau adolescent la munca.Dai clic pe ziar sau pe calculator si apoi dai clic pe "Find a Job" pentru a-ti alege un job.Dar cel mai simplu este prin intermediul unui cod.Dai click pe SHIFT si CTRL, apoi-in timp ce ti apasat pe SHIFT si pe CTRL apesi si pe C. Apoi scrii "motherlode", cu litere mici si impreunat. Dupa ce vei scrie codul vei obtine 50 000 de Simoleoni(bani Sims). Poti folosi codul de cate ori vrei.P.S. Poti folosi codul si pentru Sims 1 sau 3.